Программы фестивалей Закарпатья

Фестивалі та заходи, які проходитимуть на території Закарпатської області протягом червня 2014 року.

5 червня — Концерт вокального гурту «ManSound». У концерті прозвучать найкращі твори різноманітних стилів — джаз, класика, народна та популярна музика. Місце проведення:  м. Ужгород, пл. Театральна, 10. Час проведення:  з 19:00 до 20:30. — See more at:

 

7 червня  — Свято Морозива. Місце проведення: м. Ужгород, площа  Театральна. Початок: о 13.00.

7 червня — «Дивогонка» — велоперегони для дітей віком від 2 до 15-ти років. Місце проведення: м. Ужгород, в  парку «Підзамок». О 10.30 – початок реєстрації, о 12.00 – початок заїзду.

7 — 9 червня - Швидкісний забіг на Говерлу »Goverla race» (скайраннінг в Карпатах). Попередньо зареєстровано вже 47учасників з України, Росії, Білорусі, Молдови, Румунії.

7, 14, 21, 26 червня  — Ярмарок handmade-виробів. Місце проведення: м. Виноградів, пасаж Миру-Шевченка. Початок о: 09:00. Громадська організація «Виноградівські пацьорки» щосуботи у червні взялася проводити ярмарок виробів майстрів з Виноградова і району: • бісероплетіння; • ікебана; • авторська лялька; • вироби з глини; • розпис на склі; • канзаші; • сумки ручної роботи; • фейсарт; • живопис та інше

8 червня — Свято Морозива в Мукачеві, площа Миру. Початок о 13.00.

11 червня — Концерт органної музики. Грає  соліст Чернівецької обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Віктор Білла. Ведуча — Наталія Піцур.  У програмі твори Й.С.Баха, Ф.Ліста, С.Франка, К.Сен-Санса, Ж.Лангле. Місце проведення:  м. Ужгород, пл. Театральна 10.  Початок о 18.30.

14 червня — Фестиваль ріплянки. Місце проведення: Міжгірський район, с. Колочава, у музеї-скансен «Старе село». Початок: о 13.00. Програма фестивалю: 1. Відкриття фестивалю. Інтерактивне театралізоване дійство мешканців «Старого села» 2. Відкриття музею «Кіно-книгарня». Зустріч із колочавськими Книгарями: дяком Іваном Лугошом (1747 р.), Іваном Ольбрахтом (1933 р.), Станіслав Аржевітін (2014 р.). 3. Подорож «Колочавською вузькоколійкою» від станції «Чертежик» до станції «Шугай» на дрезині, у вагоні-офісі, швидкій допомозі та паровозі. Залізнодорожні несподіванки та пригоди. 4. Повітряна переправа через річку Колочавку в кориті. 5. Дегустація ріплянки по-колочавськи: з грибами, сметаною, шкварками, бринзою, вурдою та іншими смаколиками. 6. Визначення переможців фестивалю.

18 червня — «. «95 квартал» виступить з жартами на політичну тему, які не показують по телевізору. Ці жарти не пускають в ефір не через цензуру, а щоб людям було цікаво приходити на «живі» концерти.

22 червня  — Друге дитяче свято «Гудзик». Це свято для дітей на один день з купою різних майстер-класів, ігор, вистав і різних «печеньок». Програма: — майстер-класу по танцям, та створення спільного перформенсу. — робота з дітками (анімація, клоуни) — відео та фото зйомок. — роботи з дітками на вулиці, тобто майстер-класи (якщо Ви володієте якоюсь цікавою технікою, щоб робити щось, що буде цікаво діткам — то пишіть мені)

28-29 червня – Фестиваль «Гамора-2014». Місце проведення: Іршавський район, с.Лисичево.